Honeybush Chocolate Cake - Rooibos Thee
Houden we niet allemaal van een heerlijk stukje chocoladecake zo nu en dan?
Deze melange is een absolute must voor alle chocoladefans met zijn zoete, levendige, chocolade aroma en de prachtige versiering van rozenknoppen.
Onze service:
Voor 14:30 uur besteld, morgen in huis
Gratis verzenden vanaf € 40,- binnen NL
PakjeGemak, meer dan 2000 afhaallocaties
Vertrouwd winkelen, lid WebwinkelKeur
Veilig betalen met Ideal, PayPal en Bancontact
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoeveelheid: | 2 gram per kop |
| Temperatuur: | 100 °C |
| Trektijd: | 8 - 10 minuten |
| Ingrediënten: | Honeybush, chocolade, suiker, caramel room stukjes, aroma, rozenknopjes |
| Moment van de dag: | Ochten/middag/avond |
U heeft wellicht ook interesse in de volgende product(en):
Bon Chocolate - Zwarte TheeWitte stranden, kristalhelder water, het geruis van palmbladeren en Caribische muziek op de achtergrond. Bon Chocolate is de perfecte mix tussen chocolade en kokos.
Een zwarte thee met een zachte en romige smaak.
Onze…€ 2,85
Tiramisu Truffel - Rooibos TheeNiet te weerstaan, deze zoete verleiding. Een heerlijke rooibos thee met tiramisu truffel smaak.
€ 2,90
Crème Brûlée - Rooibos TheeEen zacht zoete rooibos thee uit Zuid-Afrika. Met echte stukjes caramel en cafeïnevrij.
Bijzonder en onweerstaanbaar. Alsof u een toetje aan het drinken bent! Ook een favoriet bij kinderen.
Onze service:
Voor 14:30 uur…€ 2,95
Nougat Hazelnoot - Rooibos TheeEen bijzondere rooibos/honeybush melange met een verleidelijke hazelnoot nougat smaak. Een rooibos thee die u zeker een keer moet proeven.
Onze service: Voor 14:30 uur besteld, morgen in huis Gratis verzenden vanaf € 40,-…€ 3,25
Theeje
010 - 840 13 75
info@theeje.nl